Doprava a platba

Způsob dopravy:

Rozvoz kurýrem-dodání čerstvých potravin. Zboží Vám přivezeme k Vám domů ve Vámi vybraný čas,který si vyberete v nákupním košíku v druhém kroku (Doprava a platba). Tato služba platí pouze pro Olomoucký kraj.

Mininální hodnota nákupu je 499,-Kč.

Objednávku s doručením následující den je nutné objednat do 19:00 hod.

Cena dopravy:

 • Doprava po Olomouckém kraji za 49,-Kč.
 • Při nákupu nad 999 Kč doprava ZDARMA.
 • Při nákupu nad 499 Kč doprava ZDARMA pro lokality - Hlubočky, Mariánské Údolí, Velká Bystřice, Hrubá Voda.

Způsob platby:

Platbu za zboží je možné provádět následujícími způsoby:

 1. Hotově
  Platíte až při převzetí objednávky přímo našemu kurýrovi.
 2. Bezpečná platba online prostřednictvím GoPay:

  On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána GoPay. Poskytovatel služby, společnost GoPay, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

  Platba kartou

  Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány GoPay zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

  Platba bankovním převodem

  Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána GoPay vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

  Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 Všechny ceny v internetovém obchodě vyhodnyrozvoz.cz jsou konečné včetně DPH.